Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Manisa Alyans Davet Salonumuz özel olarak dizayn edilmiş 700 kişilik kapalı ve 600 kişilik iki ayrı Kır Bahçesi ile Düğün, nişan, sünnet, kına gecesi, şirket toplantıları, after party, yemekli ve yemeksiz toplantılar, mezuniyet törenleri ve gündüz nikah organizasyonları ile birçok farklı organizasyona ev sahipliği yapabilecek fiziki yapıya sahiptir. Alyans Davet Salonumuz Manisa şehir merkezi çıkışında yeni bir tesis olarak sizlere ve konuklarınıza hizmet etmekten onur duyacaktır.

Mutlu bir yuva kurmak için kültürümüzün bir parçası olan düğün geleneğinin, yapılacak en iyi adreslerinden biri olan Manisa Alyans Davet Organizasyon, tecrübeli elemanları ve profesyonel hizmeti ile sizlere kalitenin ve organizasyonun en iyisini sunmaktadır.

Hiç unutamayacağınız düğün gününün önemini biliyoruz ve eksiksiz olması için bu titizlikle çalışıyoruz. Biliyoruz ki kalite güveni, güven ise memnuniyeti getirir. 

Manisa da yeni konsept. Gelin ve damat odaları ayrı ayrı olup, gece boyunca Gelin ve damat adaylarının yanında özel hostesimiz hizmetinizde olacaktır.

Tesisimizde siz ve konuklarınızın ihtiyaçları doğrultusunda bebek bakım odası, mescit ve hijyenik mutfak mevcuttur.

Tesisimizde profesyonel ışıklandırma, sahne ve ses sistemi, full sistem iklimlendirme ve jeneratör kullanılmaktadır.

Yemekli düğünlerde kapalı garantisi verilmektedir...

Sosyal Medya Linklerimizden bizi takip edebilir daha geniş video ve resimlere ulaşabilirsiniz. 

 

Vizyonumuz

Düğün,nişan,sünnet,kına gecesi,mezuniyet,yemekli ve yemeksiz toplantılar  gibi tüm özel davetler ve toplantı organizasyonlarını kaliteli hizmet anlayışı içerisinde müşteri memnuniyetini kendine ilke edinerek profesyonel ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize sorunsuz bir hizmet sunmakdır. Kalite ve görselliği arttırıcı yenilikleri takip ederek sizlere vermiş olduğumuz hizmeti her defasında bir adım öteye götürmek hedefimizdir. Bu bağlamda değerlerimizi  sizler için sıraladık ;
* Dürüstlük  * Müşteri Memnuniyeti  * Bireye Saygı  * Takım Çalışması

Misyonumuz

Hizmette kaliteyi kültürel bir değer olarak kabul edip hizmetlerimizin gelişimini ve sürekliliğini sağlayarak,  teknolojideki gelişmeleri hizmetlerimize uygulayarak, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede karşılamayı bir hedef olarak belirlemiştir ve bu hedefe doğru emin adımlar ile ilerlemektedir.

 


0

0

0

0
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın