Sık Sorulan Sorular
Buradasınız: Anasayfa / Sık Sorulan Sorular
Sık Sorulan Sorular
Firmamız hakkında tüm merak ettiklerinizi aşağıdaki sorular içinde bulabilirsiniz
Telefonda fiyat bilgisi alabiliyormuyuz ? Nasıl bilgi alabiliriz ?
Farklı paket içerik ve detaylar olduğundan, sizi yanlış yönlendirmemek adına telefonda fiyat paylaşamıyoruz. İşletmemiz randevu usulü çalışmaktadır.Görüşmelerimiz saat 13:00 - 18:00 saatleri arasında yapılmaktadır.Lütfen gelmeden önce Randevu alınız. Ancak ' 'dugun.com '' sitesinden Manisa+ Alyans davet+ Teklif formu ile teklif alabilirsiniz.
İşletmenizin ruhsatı var mıdır?
Evet. İşletme ruhsatımız vardır ve Kurumsal menüsünden belgelerimiz kısmından bakabilirsiniz.
Yemekli organizasyonlar yapıyormusunuz.Menü değişimi ve öncesinde menü tadımı yapabiliyormuyuz.
Yemeklerimiz bir catering firmasının mutfağından değil; sadece bize özel çalışan ödüllü ustalarımızın ellerinden çıkan enfes lezzetlerden oluşuyor. İşletmemiz her türlü yemek organizasyonu yapabilecek hijyenik mutfak ve kapasiteye sahiptir. Menü değişimi yapabilir, organizasyon öncesi menü tadımı yapabilirsiniz.
İşletmenizin fiziki özellikleri nelerdir.
İşletmemiz kapalı ve iki ayrı kır bahçesine sahip olup, Jeneratör, Klima, engelli girişi, engelli lavaboları, bay-bayan mescit, bebek bakım odası, soğuk hava deposu, güvenli geniş otopark ve dört ayrı gelin odasına sahiptir. İşletmemizde profesyonel ses ve sahne ışık sistemleri kullanılmakta, kamera çekimleri HD kameralar ile yapılmakta, ikramlarımızda porselen tabak ve içeceklerde cam bardak kullanılmaktadır.
Vefat, hastalık,pandemi vs. düğün iptallerinde ne yapıyorsunuz.
Bu tür olumsuz durumlarda erteleme yapabilirsiniz, alınan kapora bedeli yanmaz, ileri tarihli organizasyonlarda geçerlidir.
Yağmurlu havalar da bir önleminiz var mı?
Yağmurlu havalarda sizleri mağdur etmeyecek şekilde ücretsiz, portatif açılan tente çadırlar ile düğününüzün devamını sağlıyoruz. Ayrıca oyun pistinin üzeri de branda ile kapatılarak eğlencemizde herhangi bir aksama meydana gelmemektedir.
Düğün gecesi bizimle ilgilenen düğün asistanı varmı.
Manisa da bir ilk. Karşılamadan gidinceye kadar gece boyunca siz değerli çiftlerimizle ilgilenen özel asistanımız size hizmet edecektir.
Çocuklara yönelik oyun parkı mevcut mu ?
Elbette. Sahnede çocuk kalabalığı olmasın, aileler rahat etsin diye çocukların eğlenebileceği ücretsiz oyun parkımız çocuklarınızın hizmetindedir.
Düğün fiyatlarınız ne kadardan başlıyor?
Kır düğünlerimizin fiyatları çiftlerimizin beklentilerine göre şekilleniyor, yemek, canlı müzik, misafir sayısı gibi etmenler son fiyatı oluşturan dinamiklerden bazıları. Daha sağlıklı ve gerçekçi bir fiyat verebilmemiz için önce sizi burada ağırlamayı çok isteriz.
Bize konum atabilir misiniz?
İnternet sayfamızda Google Map linkimiz vardır; o linkten bize ulaşabilirsiniz.
Kapalı ve Kır Salonu kapasiteniz kaç kişiliktir?
Kapalı salonumuz 700 kişilik olup ayrıca 2 adet Kır bahçemiz 650 ve 600'er kişiliktir.
Tasavvuf düğün yapıyormusunuz.
Elbette.gerektiğinde salonu ikiye bölüp erkekler ve bayanlar için ayrı bölüm hazırlayabiliyoruz.İstenirse bayan kameraman, fotoğrafçı bayan Dj, bayan garson ekiplerimiz mevcuttur.
Otopark alanınız varmı ? Vale hizmeti veriyormusunuz ?
Tesisimizin ön tarafında çok geniş ve güvenli otopark alanımız ücretsizdir. Talebiniz halinde Vale hizmeti verilmektedir.
Süslemelerde renk seçimi yapabiliyormuyuz.
Sandalye süslemelerinde renk seçimi yapabilirsiniz.
Düğünümde şarkı seçimi yapabilirmiyim ?
Elbette.Bu gece sizin geceniz.Giriş şarkısı, dans şarkıları ve istediğiniz tarzda müzik listesi verip Orkestramız ile paylaşabilirsiniz.
Kuaförümü getirip hazırlığımı gelin odasında yapabilirmiyim ?
Yapabilirsiniz. Otel konforundaki odalarımızda kuaförünüzü getirip hazırlıklarınızı yapabilirsiniz. Terasımızda yakın arkadaşlarınızla ikram ve içeceklerinizi getirip düğün öncesi stres atabilirsiniz. Oda kullanımı ücretsizdir.
İşletmenizde Doğum günü, After party, Okul mezuniyet kutlamaları yapılıyormu ?
Tesisimiz her türlü organizasyona cevap verebilecek fiziki yapıya ve imkanlara sahiptir.Yeter ki siz ne tür bir organizasyon istiyorsunuz, planlamasını beraber yapalım.
Az sayıda misafirimiz var; yine de Alyans Davet te organizasyon yapabilir miyiz?
Tabi ki. Her kişi sayısı ve gruba özel mekan ve farklı organizasyon paketlerimiz mevcuttur.
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın